Vrtaná studna se vyplatí

Vlastnit na svém pozemku vlastní zdroj pitné vody v podobě vrtané studny se určitě vyplatí, a to z mnoha důvodů. Díky studni nebudete závislí na vodovodním řádu v dané lokalitě a zároveň se vyhnete předraženému vodnému a stočnému, které v dnešní době neustále roste. Samozřejmě se liší od dané lokality. Na vodovodní přípojku se nelze v mnoha případech ani dostat, může být na kilometry vzdálen a jeho napojení by mohlo stát mnoho finančních prostředků. Není tedy nic jednoduššího a na pozemku realizovat vlastní studnu, která přinese vlastní zdroj pitné vody.

Vrtané studny po celé České republice a jejich výhody

Vrtané studny jsou vystrojeny zárubnicemi z PVC s atestem na pitnou vodu. Firma Vrtané studny Vám tak nabízí komplexní servis od vyhledání pramene, přes projektovou dokumentaci, průzkumný vrt až po instalaci techniky a předání hotové studny.

Vrtané studny patří k metodám, kdy jsou nízké pořizovací náklady, návratnost investice je velmi krátká a zároveň nabízí dlouhou životnost. Minimálně devastují okolí ve srovnání s kopanou studnou. Nabízí kvalitní zdroj pitné vody a v době srážkového minima i minimální normu čerpání vody. K vrtané studni firma nabízí zdarma vyhledání pramene zkušeným odborníkem, čerpací zkoušku, vypažení, montáž i samozřejmě poradenský servis. Proto neváhejte a zkuste promyslet alternativu v podobě vrtané studni.

Označeno v Članky