Autopůjčovna Praha 9 – kvalitní dodávky Ford Transit

Potřebujete půjčit dodávku pro převoz podlahy?

Pokud potřebujete půjčit vozidlo ať už pro osobní nebo podnikatelské účely, autopůjčovna v Praze 9 je ta nejlepší volba. Sídlo společnosti je na Obchodní ulici v Praze 9, ale půjčovnu využívají nejen zákazníci z Prahy ale i širokého okolí.

Naše nabídka služeb

Mezi zákazníky naší autopůjčovny patří nejen podnikatelé a drobní živnostníci ale také soukromé osoby. Pokud si tedy chcete dodávku zapůjčit pouze na několik hodin pro převoz podlahy, obraťte se na nás.

Poskytujeme možnost krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení dodávek a užitkových vozů. Využít dodávky můžete, jak pro osobní účely, jako stěhování, převoz nábytku, tak pro podnikatelské účely ke své činnosti.

půjčovna dodávky Praha

Příznivá otevírací doba

Pro naše zákazníky jsme tady každý den od 8 – 21 hodin. Pro náročné klienty jsme tady i po  pracovní době, firemní telefon je neustále zapnutý. Na našich webových stránkách si také můžete dodávku rezervovat, na přesný datum, kdy jí budete potřebovat.

 

 

 

Výbava zapůjčovaných dodávek

Nabízíme velmi komfortní vybavení našich vozů. Stěhovací rudlík, transportní kurty a navigaci zapůjčíme k vozidlu zdarma. Jako malou pozornost najdete na palubě vozu nealkoholický nápoj. O naše vozy se  staráme, aby byly technicky v naprostém pořádku a vy jste je mohli plně využít každý den.

Výhodné ceny autopůjčovny

Na našich vozidlech nabízíme možnost pronájmu reklamní plochy pro firmy a různé společnosti, proto jsme schopni nabídnout výhodné ceny na trhu. Více informací o cenách naleznete na našich webových stránkách http://autopujcovnapraha9.cz.

Potřebné věci pro zapůjčení

Nepotřebujete žádné speciální certifikáty.  Stačí vám platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Dále bude potřeba uhradit zálohu na vozidlo, která činní 5000  Kč. Tato záloha je vratná.

 

Označeno v Članky Označeno s: