Údržba, broušení a čištění

S dlouholetou praxí provádíme čištění, údržbu, broušení a opravy všechbroušení podlah druhů podlahových krytin. Nejčastěji realizujeme opravy a renovace starých dřevěných podlah a parket. Podlahu zbrousíme, vyspravíme hloubkové rýhy a díry, provedeme aplikaci tmelu na inkriminovaná místa a podlahu odborně nalakujeme. Na údržbu a čištění dřevěných podlah používáme profesionální stroje a chemii značky Bona.

Údržba a čištění vinylových podlah/linolea/PVC

image004

Pravidelné čištění a údržba dokáže prodloužit životnost podlah z linolea, PVC či vinylu o mnoho let. Postup údržby je u všech zmíněných povrchů velmi podobný. Podlahu je nejdříve nutné zbavit povrchových nečistot a poté provést odborné zakonzervování aplikací speciálních přípravků. Na údržbu a čištění vinylových podlah, linolea a PVC používáme profesionální stroje a chemii značky Bona.

 

Údržba a čištění koberců

Stejně jako další druhy podlahových krytin, potřebují i koberce pro svoji dlouhou životnost pravidelnou údržbu. Aby si koberce zachovaly svoji schopnost lapače prachu a dalších nečistot, je nutné je hloubkově mokrou cestou čistit minimálně jednou ročně. Z koberců jsme schopni odstranit hluboce usazené nečistoty i velmi zašlé skvrny různých původů. Na čištění koberců používáme profesionální stroje a chemii značky Kärcher.

image005

Pro dotazy a připomínky využijte kontaktní formulář nebo zákaznickou linku: +420 732 653 601