Montovaná hala jako moderní a levné řešení skladování

Hledáte velké prostory pro uskladnění materiálu? Nemáte kam v zimě schovat svá auta? Co kdyby jste si pořídili montovanou halu? Jejich využití je široké, jejich cena nízká a velikostně se dají přizpůsobit vašim potřebám.

Flexibilní a rychlé řešení při skladování

Pokud sháníme rychlé zastřešení nebo výrobní prostory, můžeme se poohlédnout po montovaných halách, které nabízejí dostatek prostoru, velikost podle našeho přání a samozřejmě zastřešení. Jde o variabilní a flexibilní řešení, které investorům usnadní dlouhé rozmýšlení nad tím, jestli zvolit klasickou stavbu nebo právě montovanou halu.

Všechny tyto haly mají pevnou ocelovou konstrukci, která je následně opláštěna pevnou plachtou. Haly jsou vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé používání a firmy nabízejí mimo jiné i pronájem takových hal. Navíc ke stavbě montované haly není potřeba stavební povolení a k její výstavbě postačí jen pevný podkladový základ.

montovaná hala mobidock

montovaná hala mobidock

Kolik taková montovaná hala stojí

Montované haly jsou cenově dostupné a jejich cena většinou vychází zejména z výšky, šířky a délky haly. Může se ale také odvíjet od sněhového zatížení v dané oblasti, protože povětrnostní podmínky v dané oblasti se mohou velmi lišit od těch ostatních a ty mají velký vliv na nosnost konstrukce. Cenu také může ovlivnit i množství oken i vrat či dveří, ale to vše se klient dozví při prvním setkání s technikem odpovídající firmy. Stále je to ale levnější řešení než v případě stavby klasické zděné haly.

Moderní trend

Dnešní trh zaznamenává velký růst poptávky po montovaných halách. Je to způsobeno především díky jejich pořizovací cena, ale i díky jejich provozním nákladům. Vzhledem ke svým konkurencím, jako jsou stavby z pevných stavebních komponentů, mají velkou výhodu i v rychlé výstavbě, která trvá jen několik týdnů, což oceníme především v případě, že nás tlačí čas.

Montované haly mají široké spektrum využití. Můžeme je vidět nejen jako výrobní haly, skladové prostory, ale také jako pohodlné zastřešení různých sportovišť, vhodné jsou pro zemědělský průmysl, ale i jako garáže nebo hangáry. Navíc jsou snadno přemístitelné, protože jejich poměrně jednoduchá montáž usnadňuje jejich opětovnou demontáž a možnost umístění haly na jiném místě. Firmy také nabízejí její rozšíření, které s pomocí profesionálních pracovních týmů dané firmy můžeme také mít.

Montované haly tak získávají na své oblíbenosti a jejich poptávka neustále roste. Firmy nabízejí také možnost pronájmu montovaných hal a to jak krátkodobý tak na dlouhodobý pronájem.

Označeno v Članky