Povrchové ošetření materiálu

Povrchovou úpravou se rozumí speciální ošetření povrchu materiálu nebo dílu opracováním, zpracováním nebo nanesením vrstvy materiálu. Použití je především pro lepší odolnost proti korozi, otěru, zvýšené teplotě apod. nebo pro zlepšení vlastností povrchu, ať mechanických, estetických nebo chemických.

Zárukou kvalitního povrchu kovových předmětů, strojů, přístrojů, nástrojů a různých výrobků je e-shopWista dodávající veškeré technologie k úpravě povrchu tryskáním, lakováním nebo metalizací.

Společnost Wista působí na českém trhu již více než dvacet let a již od svých počátků se zaměřila na oblast povrchových úprav.

V jejím sortimentu jsou proto převážně přístroje a zařízení k provádění profesionální úpravy a ochrany kovových předmětů a výrobků. Jedná se o systémy pro nanášení povrchových nátěrů, pro úpravu stlačeného vzduchu, vakuové techniky, ale největší podíl zaujímá tryskací technika. Prostřednictvím e-shopu firmy Wista si můžete pořídit tuto profesionální techniku, ale také můžete využít různých služeb, jako jsou návrhy, zpracování dokumentace, odborné poradenství v oblasti tryskání materiálu.

 

Označeno v Članky