Půjčovna dodávek Otrokovice

V případě, že potřebujeme převézt nábytek nebo se rovnou odstěhovat a nemáme tak velký vůz, můžeme využít služeb půjčovny dodávek Otrokovice. Je to velmi dobré řešení i v případě, že potřebujeme převézt nějaké zboží z jednoho místa na druhé a přitom kontaktovat stěhovací firmu by bylo zcela zbytečné. Nízká cena, kvalitní vozy a profesionální přístup nabízejí, to je nabídka spolehlivých půjčoven a půjčovna dodávek Otrokovice není výjimkou.

Pronájem užitkového vozu

Při již zmíněném stěhování je zapůjčení dostatečně velké dodávky je určitě skvělým řešením. Půjčovna dodávek Otrokovice má ve svém portfoliu služeb vše, co bychom mohli k pronájmu takové dodávky potřebovat. Mimo klasický pronájem vozu nabízí i doplňkové služby, jako je zapůjčení transportních popruhů, zdvihacího vozíku i GPS navigace, abychom se v tom světě neztratili. Samozřejmostí zde je i dálniční známka a povinné ručení vozidla. Mezi hlavní kritéria půjčení dodávky jistě patří kvalitní vozový park firmy. Je to vlastně element, který firmě vydělává peníze a je tedy nutné, aby splňoval všechny předpoklady bezpečné jízdy. Proto jsou vozy pravidelně kontrolovány odborným technikem a podle potřeby obnovovány.

půjčovna dodávek Otrokovice

Výhody pronájmu užitkových vozidel

Jestliže potřebujeme zapůjčení dodávky, nemusí jít zrovna jen o případ stěhování. Dodávku si můžeme pronajmout i je, když musíme převézt materiál na stavbu či z obchodního domu. Jistou výhodu to samozřejmě má, nemusíme mít nutně nový velký vůz, abychom si pořídili nový nábytek. Půjčovna dodávek Otrokovice nám umožňuje pronájem užitkových vozů pro své podnikání i pro soukromé účely. V některých případech nemusí jít nutně o krátkodobý pronájem, který se počítá již od několika hodin. Pokud potřebujeme takovou dodávku na delší dobu, lze zařídit i dlouhodobý pronájem, který je výhodnější pro ty, kdo ví, že dodávku budou potřebovat i za týden.

Co nám půjčovny nabízejí

Je mnoho půjčoven užitkových vozů nebo klasických osobních automobilů. Musíme si ujasnit všechny podmínky, které vyhovují nám, ale také druhé straně. I zde jsou kladeny podmínky pronájmu, které jsou v případě nedodržení  pokutovány. Jde například o kouření v autě, převoz nákladu, který je daleko těžší než je povoleno, přeprava zvířat a podobně. Před každým podpisem smlouvy o pronájmu si ale podrobně přečteme stanovené podmínky. Vyhneme se tak nepříjemnostem, které by mohly vzniknout po vrácení vozu. Mimo to vozy prakticky chrání náš přepravovaný majetek před nepřízní počasí a před prachem z cest.

půjčovna dodávek Zlín

Přepravujeme cennou sbírku

Také ti, kdo mají nějakou cennou sbírku nebo chtějí přepravit křehký materiál a podobně, mohou o službu pronájmu dodávky požádat. Spolehlivá firma jistě disponuje nějakým vozem, který je pro tyto případy vybaven. Může být například vypolstrován nebo firma může zapůjčit i nějaký ochranný obalový materiál, který veškerý křehký náklad dokonale ochrání proti nárazu a proti rozbití.

Co je potřeba k pronájmu vozu

Samozřejmě, že i půjčovny mají své požadavky, které musejí být dodrženy pokud chceme dodávku půjčit. Je to především řidičský průkaz, který vlastně opravňuje žadatele k řízení takového vozidla.Dále pak bychom měli mít u sebe platný OP a finanční hotovost, která je potřeba jako vratná kauce. Mnoho půjčoven také vyžadují několikaletou zkušenost v roli řidiče a věk přesahující 20 let.

 

Označeno v Članky