Rodinné domy ve Zlíně a okolí

V dnešní době si každý z nás velice váží čistého ovzduší a životního prostředí, které je jedním z předpokladů zdravého životního stylu. V České republice patří k nejzdravějším krajům Zlínsko. Je to dáno absencí průmyslových exhalací a krásnou zalesněnou přírodou.

Stavební společnost Stavymaspol s r.o. nabízí zákazníkům veškerý servis, od vstupních konzultací při vzniku stavebního záměru, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizace investičního záměru. Zaměřuje se na provádění průmyslové, občanské i bytové výstavby a stavby inženýrského charakteru. Pro plnění svěřených úkolů disponuje týmem odborných pracovníků. Cílem společnosti je vysoká kvalita prací, profesionální přístup k zákazníkovi a v závěrečné fázi spokojený zákazník.

Projekt výstavby – rodinné domy Zlín, který firma realizuje, se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy Zlín jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky.

 

Označeno v Članky