U dodávek se vyplatí půjčení

Dodávky se řadě lidí čas od času hodí. Podobné vozidlo je skvělé pro stěhování nábytku z nákupního centra, ale využít se dá i ve chvíli, kdy se stěhujete z jednoho místa na druhé. Dodávku však většinou lidé běžně nekupují, takže se vyplatí její krátkodobý či dlouhodobý pronájem. K zapůjčení dodávky přitom nepotřebujete žádné velké složitosti. Vystačíte si s občanským a řidičským průkazem, vratnou kaucí a částkou odpovídající době zapůjčení dodávky. Někdo si tedy může dodávku půjčovat na firmu, takže v takovém případě by měl být jednatelem společnosti nebo disponovat notářsky ověřenou plnou mocí.

Stačí řidičský průkaz skupiny B

Dodávky jsou půjčovány s omezeným počtem kilometrů, nicméně na druhou stranu je nutno konstatovat, že ve většině případů je omezení nastaveno na dostatečně vysokou hodnotu, takže se netýká téměř nikoho. Právě díky omezení je možno dodávky nabídnou za ceny, které se řadí k nejnižším na trhu. K řízení dodávek stačí mít platný řidičský průkaz skupiny B, což je ten samý, který potřebujete k řízení obyčejného osobního vozidla. Když si přijedete dodávku půjčit vlastním vozem, klidně ho můžete nechat odstavený na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu. Pokud hledáte půjčení dodávky v Praze, jako společnost s nejlepším poměrem “ceny a výkonu” se nabízí půjčovna dodávek Praha 9.

Dodávku si můžete půjčit kdykoliv

V nabídce půjčovny dodávek Praha 9 je celá řada prověřených dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Vybrat si můžete takové vozidlo, které se hodí na plánovanou akci. Na přestěhování se hodí jiný typ dodávky než na převoz jednoho kusu nábytku. Vozidla jsou půjčována po celý týden a po dohodě se dá dodávka vypůjčit v jakoukoliv denní i noční hodinu. Spokojenost zákazníků je naprostá priorita. Veškeré zapůjčované dodávky jsou v nejlepším možném technickém stavu, kterému je věnována důsledná péče. Všechna vozidla v areálu půjčovny dodávek Praha 9 mají platnou dálniční známku pro Českou republiku. Naprostou samozřejmostí je NONSTOP asistenční služba.

Označeno v Članky Označeno s: